Księgowa Iwona Sydor. Murowana Goślina, Czerwonak, Poznań.

Biuro rachunkowe Iwona Sydor. Profesjonalna, rzetelna księgowa. 

Księgowa Murowana Goślina, Czerwonak i Poznań. Iwona Sydor jest doświadczonym księgowym, który posiada długoletnie doświadczenie w biurze rachunkowym. Śmiało można napisać, że działalność księgowa wpisana jest w rodzinną tradycję. Księgową była babcia. Aktywną zawodowo księgową jest mama. Syn przejawia zdolności matematyczne, a mąż ukończył rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym. 

Iwona Sydor Biuro Rachunkowe Poznań, Czerwonak, Murowana Goślina

Biuro Rachunkowe  Goślina Iwona Sydor w Murowanej Goślinie (62-095) specjalizuje się w usługach księgowych, takich jak tworzenie deklaracji podatkowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych i obsługa firm w zakresie kadr i płac. Iwona Sydor oferuje fachowe usługi dotyczące księgowości i zawsze stara się indywidualnie dopasować swoje usługi do potrzeb każdego klienta. Jej najwyższym priorytetem jest zapewnienie profesjonalnych i sprawnych usług, aby pomóc firmom osiągnąć sukces. Dzięki jej wysokim standardom obsługi, wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu stara się zawsze oferować najlepszą możliwą obsługę. Iwona ma szerokie portfolio klientów, w tym mikro i małe przedsiębiorstwa, a także osoby prywatne. Gwarantuje pełen profesjonalizm i dyskrecję w każdej swojej usłudze. 

Iwona Sydor prowadzi biuro rachunkowe dla firm z Murowanej Gośliny, Poznania czy Czerwonaka

Prowadząc działalność gospodarczą firmy z Poznania, Murowanej Gośliny czy Czerwonaka potrzebują rzetelnej, profesjonalnej księgowej. Iwona Sydor i jej biuro rachunkowe od wielu lat wspiera firmy prowadzące działalność gospodarczą. Odległość nie ma znaczenia, gdyż każdy dokument przechodzi przez system elektronicznej księgowości. Cenią to wszyscy Klienci, ponieważ na bieżąco mają dostęp do każdego dokumentu. Oszczędzają pieniądze i tak ważny dla każdego czas, nie musząc regularnie przyjeżdżać do biura. Wystarczy zrobić zdjęcie lub wysłać fakturę w formacie pdf., by już po kilku sekundach dokument znalazł się w biurze rachunkowym Iwony Sydor. Aktualna wiedza idzie wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki którym prowadzenie księgowości i współpraca z przedsiębiorcą jest sprawniejsza i szybsza. 

Iwona Sydor księgowa w Murowanej Goślinie, w Czerwonaku  

W kilku zdaniach księgowa Iwona Sydor opisuje swoje kilkunastoletnie doświadczenia w pracy jako fachowa księgowa.

Usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Pierwsze lata swojej kariery zawodowej związane były z Poznaniem. Jako księgowa w Poznaniu pracowałam w biurze rachunkowym i tu zebrałam pierwsze szlify. Pracę w księgowości poznałam wówczas od podszewki. Większość księgowych twierdzi, że praca w biurze to prawdziwa szkoła księgowego życia. W kolejnych latach, pracowałam w poznańskiej firmie audytorskiej. W Poznaniu, jako księgowa zbierałam doświadczenie w pracy w spółce giełdowej, a także w spółce z kapitałem zagranicznym w dziale księgi głównej. 

Przeprowadziłam się do Murowanej Gośliny, gdzie postanowiłam wykorzystać zdobyte doświadczenie. Otworzyłam Biuro Rachunkowe Goślina Iwona Sydor w Murowanej Goślinie. Klienci pojawiali się sukcesywnie, przede wszystkim z polecenia. Taka, zbudowana opinia, pozwala mi wierzyć, że to co robię, zadowala moich Klientów, którzy doceniają moją ciężką pracę. Powierzają mi nie tylko swoje dokumenty, ale również polecają przyjaciołom i znajomym. Nie mogę więc pozwolić sobie, by to zaufanie stracić. To nie jest też tak, że jestem tak dobra i nieomylna. Błędy zdarzają się zarówno mi, jak i moim biznesowym partnerom. Myślę, że najbardziej imponuje im sposób, w jaki wspólnie radzimy sobie z problemami. W zgodzie z prawem i obowiązującymi przepisami.      

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Obroniłam prace Podyplomowe z Rachunkowości, a także z Administracji Podatkowej z wynikiem bardzo dobrym. Posiadam certyfikat księgowy Minister Finansów o numerze 53755/2011, certyfikat uprawniał do usługowego prowadzenia ksiąg.  Zdobycie tego dokumentu wynikało z weryfikacji wiedzy i doświadczenia w zakresie księgowości. Obecnie księgowa, nie musi posiadać takiego dokument. Dlatego wybierając odpowiednie biuro rachunkowe, przedsiębiorca nie może mieć gwarancji, że usługi księgowe prowadzi osoba, której wiedza i umiejętności były weryfikowane w sposób rzetelny. Warto więc zapytać, czy osoba prowadząca biuro rachunkowe posiada odpowiednie wykształcenie lub wspomniany certyfikat.

Księgowa Iwona Sydor z Murowanej Gośliny, obsługuję firmy zarówno z Poznania jak i z gminy Czerwonak. 

Ukończyłam kurs Głównego Księgowego,  Kurs Samodzielnego Księgowego Bilansisty, a także uzyskałam specjalizację w dziedzinie kadr i płac. W ostatnich latach ukończyłam niezliczone kursy i webinaria m.in. z Zarządzania Zespołem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Tematyka księgowości jest dziedziną bardzo dynamiczną, motywującą do ciągłego rozwoju. Księgowym nuda w pracy nie doskwiera. Wspaniale jest mieć poczucie dobrze wykonanej pracy. Frustrujące jest, że czasem podatki nie są logiczne. Właśnie dlatego rola biura rachunkowego w działalności gospodarczej każdego przedsiębiorcy jest tak ważna. Moje Biuro Rachunkowe Goślina Iwona Sydor w Murowanej Goślinie (62-095) wspiera ponad 100 firm prowadzonych przez trzy księgowe.

Dzięki moim 16-letnim doświadczeniom, a także dokładności i wytrwałości, jestem w stanie skutecznie służyć klientom. Ze swojej strony staram się wykonać wszystkie czynności jak najszybciej i bezbłędnie, aby każdy mógł cieszyć się spokojem i bezpieczeństwem finansowym.