Księgowa Patrycja – Poznań, Murowana Goślina, Czerwonak.

Biuro rachunkowe Iwony Sydor w Murowanej Goślinie prowadzi działalność usługową od ponad 10 lat. Dynamiczny rozwój mobilizuje nas do prowadzenia jak najlepszych, profesjonalnych usług księgowych w Murowanej Goślinie. Nie ograniczamy się tylko do działania w mieście czy gminie Murowana Goślina. Działamy z klientami z całego powiatu poznańskiego. Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą w Poznaniu, Czerwonaku, Obornikach czy Skokach, bardzo chwalą nasze usług księgowe. 

Biuro Rachunkowe Iwona Sydor zatrudnia profesjonalne księgowe. Poznań, Czerwonak, Murowana Goślina.

Biuro Rachunkowe Iwona Sydor Murowana Goślina, Biuro Rachunkowe Czerwonak, Biuro Rachunkowe Poznań
Usługi księgowe w Murowanej Goślinie. Patrycja. Biuro Rachunkowe Iwona Sydor
Obowiązki narzucone przez ustawodawcę, współpraca z urzędami skarbowymi czy zakładem ubezpieczeń społecznych determinują właścicielkę biura rachunkowego z Murowanej Gośliny do nieustannego, kreatywnego poszerzania swoich możliwości. Biuro Rachunkowe „Goślina” Iwona Sydor rozwija się i nie poddaje stagnacji.

Jeżeli ktoś uważa, że księgowość jest nudna, to po prostu nie rozumie, jak szerokim zakresem działań zajmuje się nasze biuro. Współczesna księgowość to nie tylko obróbka dokumentów, ale nieustanna aktualizacja wiedzy. Usługi księgowe to obecnie najbardziej dynamicznie zmieniająca się dziedzina.

Właścicielka Biura Rachunkowego Iwona Sydor.  

Zdecydowanie potwierdza to Patrycja, która dołączyła do zespołu pracowników biura rachunkowego w Murowanej Goślinie w pierwszej połowie 2022 roku. Jest absolwentką kierunku finanse i rachunkowość na poznańskim uniwersytecie. Swoją edukację kontynuowała również w Bydgoszczy, gdzie poszerzała zakres kompetencji. Ukończyła kurs kadrowo – płacowy, a także w zajęciach warsztatowych z zakresu aktualizacji podatku od towarów i usług – VAT 

Księgowa powinna ukończyć studia kierunkowe np. z rachunkowości.

Warto zaznaczyć, że rekrutacja na pracownika biura rachunkowego w Murowanej Goślinie była wieloetapowa. Na to stanowisko aplikowało blisko 10 osób. Rozmowy telefoniczne oraz rozmowy kwalifikacyjne, odbywające się w siedzibie biura na placu Powstańców Wielkopolskich 15 wyłoniły dwie kandydatki. Obu Paniom zaproponowano kilkudniowy staż, w którym miały zapoznać się z specyfiką pracy, do której aplikowały. Wybór nie był łatwy, gdyż obie dziewczyny prezentowały wysoki poziom oczekiwanych cech i umiejętności. 

Księgowe w Biurze Rachunkowym w Murowanej Goślinie,
Patrycja dołączyła do zespołu księgowych w naszym goślińskim biurze.

Wybór padł na Patrycję, z której jestem bardzo zadowolona. To wspaniała, młoda osoba o nieprzeciętnych cechach, które pomagają jej w pracy na stanowisku młodszej księgowej. Cieszę się, że dołączyła do naszego zespołu powiedziała Joanna, księgowa, która pracuje w biurze rachunkowym w Murowanej Goślinie od blisko pięciu lat. 

Patrycja dostarcza profesjonalne, kompleksowe usługi rachunkowe, obejmujące obsługę administracyjną i księgową. Patrycja obsługuje klientów prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa z Poznania, Czerwonaka czy z Murowanej Gośliny. Najwyższa jakość usług wynika z staranności, pedantyzmu i samodyscypliny. Uwielbia, gdy z pracy wychodzi bez zaległości. Z miesiąca na miesiąc przejmuje coraz więcej obowiązków do których należą m.in.: obsługa dokumentów księgowych, analiza poprawności wystawionych faktur, obsługa programów księgowości elektronicznej, tworzenie deklaracji oraz dokumentów dla Urzędu Skarbowego czy ZUS. Pracuje głównie z klientami ryczałtowymi oraz na skali podatkowej prowadząc książkę przychodu i rozchodu tzw. KPIR.   

Patrycja bardzo szybko się uczy. Jej praca jest wciąż analizowana i kontrolowana przez szefową księgową Iwonę Sydor, tak by nie dochodziło do żadnych  pomyłek. Wielokrotna, wielopłaszczyznowa, wspólna kontrola daje gwarancję, że błędy nie będą się pojawiać, a pozyskiwanie doświadczenia w dziedzinie prowadzenia usług księgowych będzie naturalne i harmonijne. 

Rozwój naszych pracowników, jest niezwykle istotne. 

Biuro Rachunkowe Poznań, Czerwonak, Murowana Goślina.

Warto poznać naszą ofertę.